Collection: namkeen & savoury snacks
-
Janthikalu - Made With Rice & Lentils, Rich Taste & Flavour
Regular price $21.06 USDRegular priceUnit price / per$23.16 USDSale price $21.06 USDSale -
Baked Ajwain Til Mathri
Regular price $22.02 USDRegular priceUnit price / per$24.22 USDSale price $22.02 USDSale -
Superseeds 3 In 1- Roasted, Healthy, Omega 3 Rich
Regular price $22.57 USDRegular priceUnit price / per$24.83 USDSale price $22.57 USDSale -
Plain Khakhra - Made With Wheat Flour, Natural & Vegan, Namkeen, No Maida
Regular price $21.88 USDRegular priceUnit price / per$24.07 USDSale price $21.88 USDSale -
Banana Chips - Salt, Crispy & Crunchy
Regular price $20.83 USDRegular priceUnit price / per$22.91 USDSale price $20.83 USDSale -
Biscuit - Bhakhri Chili Garlic, 100% Natural & Vegan, Traditional Gujarati Snack
Regular price $22.03 USDRegular priceUnit price / per$24.23 USDSale price $22.03 USDSale -
Rich Crunchy Cashew - Jaggery Coated, Vegan, No Refined Sugar & Preservatives
Regular price $22.62 USDRegular priceUnit price / per$24.88 USDSale price $22.62 USDSale -
Masala Mango Fruit Snacks
Regular price $24.13 USDRegular priceUnit price / per$26.54 USDSale price $24.13 USDSale -
Kamarcut - Traditionally, Healthy Immune Booster
Regular price $20.68 USDRegular priceUnit price / per$22.75 USDSale price $20.68 USDSale -
Sale
Makai Chips - Vegan
Regular price $22.20 USDRegular priceUnit price / per$24.42 USDSale price $22.20 USDSale -
Sale
Rajma Chips - Vegan
Regular price $22.33 USDRegular priceUnit price / per$24.56 USDSale price $22.33 USDSale -
Namkeen - Sona Mixture
Regular price $34.98 USDRegular priceUnit price / per$38.47 USDSale price $34.98 USDSale -
Quinoa Chips - Peri Peri Flavour, Healthy Snack
Regular price $22.33 USDRegular priceUnit price / per$24.56 USDSale price $22.33 USDSale -
Ragi Chips - Masala Flavour, Healthy Snacks
Regular price $22.33 USDRegular priceUnit price / per$24.56 USDSale price $22.33 USDSale -
Chana Jor Healthy Roasted Snack - Masala Flavour, Gluten Free
Regular price $21.87 USDRegular priceUnit price / per$24.05 USDSale price $21.87 USDSale